יום שישי, 14 באוגוסט 2015

אתגר כפול בסימן חתול

השבוע היה חם. מאוד. לוהט. ממש. החום כל כך עייף אותי ולא היה לי כוח לעשות שום דבר עם עצמי וגם לא רציתי ששום דבר יבוא במגע עם הגוף שלי, חלמתי על בגדים איזים בריזים שמתנופפים להם הרחק מהגוף המחומם יתר על המידה.
פתחתי את הארון והמחשבה הייתה להושיט את היד ולשלוף שמלה קיצית וקלילה, אבל למרבה הפתעתי גיליתי שלא ממש יש לי שמלות מהסוג הזה...תובנה שהולכת להכנס לרשימת המסקנות שלי מהאתגר ומשם היישר לשופינג ליסט המשודרגת שלי: "בגדים שאני צריכה לקנות עקב האתגר שגרם לי להבין מה חסר לי בארון". מה שכן מצאתי בארון היה חולצות מכופתרות מעט אוברסייזד ומכנסונים וחצאיות מתנפנפות והאמנתי שהם יוכלו לעשות את העבודה גם.

להלן הבגדים. אאוטטפיט ראשון (שמיני באתגר):
אני לובשת כאן חולצת פסים מכופתרת מזארה, היא שקופה, כך שהיא מאוד מאווררת, הצמדתי לה מכנסוני כוכבים קצרים מאסוס והיה כיף עד מאוד. הנעליים מאסוס גם כן והשרשרת היא דיי הרבה זמן אצלי, כך שאני לא לגמרי בטוחה איפה רכשתי אותה, אבל נדמה לי שהיא מT.N.T.

באאוטפיט השני (תשיעי באתגר) עשיתי שימוש חוזר בנעליים ובשרשרת והוספתי שפם וגם חתול. אפילו כמה:
חולצת הג'ינס המכופתרת של ליוויס היא באדיבות הארון של גיל, חצאית החתולים היא מH&M והחתול המתלטף והחמוד הוא באדיבות סמטה תל אביבית שיוצאת משנקין (שכחתי את שמה:(). החתול היה ממש חבר והמפגש איתו היה ממש לא מתוכנן.

זו רק טעימה מהשבוע החם שעבר עליי. מקווה שהשבוע הבא יביא עימו רוח קצת יותר קרירה.

סוף שבוע מקסים!

אין תגובות :

הוסף רשומת תגובה