יום שני, 27 ביולי 2015

צווארון המשבצות (פיקניק) שלי

רק קפצתי להגיד שלום ושאני חיה למקרה שדאגתם:) בלי לשים לב (אבל לא בלי לחשוב על זה המון פעמים) עברו להם שלושה שבועות מאז הפוסט האחרון ולצערי העומס לא ירד, אלא רק הועצם-למעבר הדירה התווספה עבודה חדשה ויחדיו הם פשוט לא מותירים זמן פנוי. כמובן שיש גם את עניין עיצוב הדירה שמעסיק אותי לא מעט (לצערי גם בגזרה הזו אין התקדמות רבה, כשתהיה-מבטיחה לצלם כמה תמונות של הדירה החדשה) וכל העניינים האלו ממש מקשים עליי להשלים את האתגר שהצבתי לעצמי. פתאום קלטתי שהתחלתי את האתגר ב17.5 ומאז עברו כבר יותר מחודשיים! המטרה הייתה להספיק לתעד 16 אאוטפיטים שונים מבגדים שכבר קיימים בארוני במהלך תקופה של שלושה חודשים. חשבון פשוט מראה לי שעד התאריך המיוחל, ה-17.8 עליי להספיק לתעד עוד עשרה אאוטפיטים! הדרך היחידה לצלוח זאת היא להעלות כשלושה ארבעה פוסטים עם כמה אאוטפיטים במרוכז, מה שאומר שהאתגר שילש את עצמו! אבל... אני אעשה זאת החל מהפוסט הבא כי הפוסט הנוכחי מוקדש לאאוטפיט השביעי בלבד. קבלו אותו:


הצילומים האלו צולמו ביום שבת האחרון ביום-כיף-יומולדת של גיל ולמרות צווארון הפיקניק לא עשינו פיקניק, כי אם כבר יצאנו מהבית אז שאנשים אחרים יבשלו לנו:) הפעם בחרנו ברפי כהן שהכין לנו (טוב, לא ממש הוא) ארוחת צהריים ברפאל ומשם המשכנו לאסקייפ רום המגניב של out of the box בדיזנגוף 203. ברפאל היה טעים אבל לא מדהים ובאסקייפ רום היה ממש אדיר! במשך שעה תמימה היינו לכודים בחדר שהוא בעצם מרתף יינות בטביליסי והיינו צריכים למצוא את בקבוק היין האבוד של דוד ג'ורג' וברגע שמוצאים את הבקבוק, מצליחים להשתחרר מהחדר והיה ממש כיף, מושקע ומאתגר במידה הנכונה.
מי שקרא את הפוסט הזה כבר מזהה את הצווארון מבית Neat, הפעם בלוק הפיקניקי המשובץ. שידכתי לו שמלה שחורה כבת שנתיים מקסטרו ונעלי מליסה. בעיקר אהבתי איך שהצווארון נראה מאחור, ביחד עם הגב הלא כל כך שגרתי של השמלה.

זהו בינתיים...בחזרה לחיים עכשיו.

אין תגובות :

הוסף רשומת תגובה